Hoco
-13%
Новинка
Бездротові навушники HOCO W55 Pleasing надають незрівнянну якість звуку та гарантують свободу руху без обмежень. Ідеально підходять для подорожей та для повсякденного використання. Навушники зручні та легкі, що робить їх оптимальним варіантом для багатогодинного використання, не створюючи надмірне навантаження на вуха. Ергономічний дизайн забезпечує надійну посадку та запобігає спаданню навушників.
ОСОБЛИВОСТІ БЕЗДРОТОВИХ НАВУШНИКІВ HOCO W55 PLEASING:
• Завдяки підтримці версії Bluetooth 5.4 навушники миттєво з’єднуються з широким спектром пристроїв та забезпечують безпрецедентну якість зв’язку.
• Високоякісне звучання для справжніх меломанів: глибокі баси і кристально чисті високі частоти завдяки діапазону частот від 20 Гц до 20 кГц.
• Сучасний та зручний дизайн, який ідеально підходять для тривалого використання. Навушники мають зручну посадку, забезпечуючи надійну фіксацію та ізоляцію від зовнішніх шумів.
• Працюють до 90 годин у режимі прослуховування музики або спілкування та до 200 годин — у режимі очікування.
• Ємність акумулятора: 800 mAh.
• М’які та легкі поворотні амбушури.
• Зручне керування: підтримка перемикання пісень, відтворення/пауза пісень, приймання та завершення дзвінків, звукових підказок китайською та англійською мовами.
• Вбудований мікрофон забезпечує чітке спілкування під час дзвінків у режимі hands-free, що робить ці навушники ідеальними для зайнятих користувачів.
• Навушники HOCO W55 Pleasing пропонують гнучкість у використанні завдяки підтримці кількох режимів підключення (Bluetooth, TF, AUX). Ви можете використовувати бездротове з’єднання через Bluetooth для максимальної свободи рухів, підключитися через кабель AUX до пристроїв без Bluetooth чи відтворювати музику безпосередньо з TF-карти. Це робить навушники універсальним рішенням для різних ситуацій та пристроїв.
Купити Бездротові накладні навушники HOCO W55 Pleasing BT headphones Deep Space Gray можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Бездротові накладні навушники HOCO W55 Pleasing BT headphones Deep Space Gray здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Бездротові накладні навушники HOCO W55 Pleasing BT headphones Deep Space Gray можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Бренд | HOCO |
| Гарантія | 12 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Модель | W55 Pleasing |
| Тип навушників | Накладні |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Наявність активного шумозаглушення | Без активного шумопоглинання |
| Час заряджання | 2 год |
| Розміри | 195 × 185 × 84 мм |
| Інтерфейси | Bluetooth / AUX 3.5 мм |
| Особливості | Підтримка голосових команд англійською та китайською мовами, слот для TF-карти |
| Частотний діапазон | 20 – 20000 Hz |
| Колір виробу | Deep-Space-Gray |
| Ємність акумулятора | 800 mAh |
| Вага | 198 г кг |
| Мікрофон | Вбудований |
| Бренд | Hoco |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!