Civivi
-9%
🚚 Безкоштовна доставка
Civivi Mini Praxis — це мініатюрна версія одного з бестселерів бренду, універсальної EDC-моделі Civivi Praxis. У компактній конструкції поєднуються функціональність та ергономіка. Водночас утилітарний дизайн не позбавлений виразної естетики: плавні вигини роблять інструмент практичним в експлуатації та комфортним в утриманні.
Клинок Drop Point орієнтований на різання та роботу на укол. Проникні здібності підвищені завдяки фальшлезу на обуху. Упор під великий палець та підпальцеві виїмки на руківʼї покращують контроль над лезом під час силової роботи.
Особливості матеріалів:
Ніж відкривається за допомогою фронтального фліпера одним натисканням пальця. За плавність руху клинка відповідають керамічні підшипники. На відміну від сталевих, вони забезпечують м'якіше та надійніше відкриття без необхідності частого обслуговування. Система фіксації — замок Liner Lock.
У хвості закріплено кліпсу з нержавіючої сталі. Затискач встановлений у положенні Tip-Up та призначений для носіння інструмента під праву руку.
Характеристики:
Купити Ніж складаний Civivi Mini Praxis C18026C-DS1 можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Ніж складаний Civivi Mini Praxis C18026C-DS1 здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Ніж складаний Civivi Mini Praxis C18026C-DS1 можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип товару | складаний |
| Довжина клинка | 75.6 мм |
| Довжина | 172.5 мм |
| Вид | кишеньковий, туристичний, тактичний |
| Матеріал рукоятки | Деревина Guibourtia |
| Вага | 72.5 г |
| Тип заточення | прямий |
| Товщина клинка | 2.5 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Розмір в складеному стані | 96.9 мм |
| Тип замка | Liner Lock |
| Колір рукоятки | коричневий |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Марка сталі | Дамаська сталь |
| Бренд | Civivi |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!