Civivi
Новинка
🚚 Безкоштовна доставка
Бестселер бренду Civivi, складаний ніж Elelementum, тепер доступний у новому форматі з фіксованим клинком. Такий інструмент демонструє підвищену міцність і довговічність, оскільки конструкція має мінімальну кількість елементів, і розрахований на використання в польових умовах, наприклад, під час туристичних походів, полювання або риболовлі.
Довжина клинка drop point досягає 101 мм. Він виготовлений зі сталі 10Cr15CoMoV, в якій міститься близько 15% хрому, що наділяє метал підвищеною опірністю до корозії. Серед інших переваг марки: виняткова зносостійкість та відносна простота в заточуванні навіть з урахуванням твердості сталі, що знаходиться в межах 59-61 HRC.
На фінальному етапі виробництва клинок піддається сатинуванню. В результаті не тільки усувається блиск металу, а й матуються подряпини та відбитки пальців на поверхні.
Товщина клинка в обуху становить 3.5 мм, тому інструмент не боїться підвищених навантажень. В основі клинка є упор для великого пальця. За захист пальців відповідає гарда, яка не дає руці зіслизнути на пряме лезо під час сильного упору на кінчик леза.
Руківʼя має округлу форму, що покращує утримання конструкції та підвищує загальний комфорт експлуатації без наминання долоні та виникнення почуття втоми у зап'ясті. Матеріал руківʼя — склопластик G10, який не боїться впливу хімічних сполук, температурних перепадів та механічних пошкоджень. Крім того, цей композит не вбирає запахи та не втрачає колір у разі тривалого знаходження під прямими променями сонця.
Фіксований ніж Civivi Elementum йде в комплекті з паракордом, який прикрашає дизайн конструкції. У наборі також є фірмові піхви з натуральної шкіри. Піхви застібаються на кнопку, щільно фіксуючи інструмент усередині, та оснащені петлею для кріплення на поясному ремені.
Купити Ніж фіксований тактичний Civivi Elementum, (10.1 см) 10Cr15CoMoV / G10 чорний можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Ніж фіксований тактичний Civivi Elementum, (10.1 см) 10Cr15CoMoV / G10 чорний здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Ніж фіксований тактичний Civivi Elementum, (10.1 см) 10Cr15CoMoV / G10 чорний можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип товару | нескладний |
| Довжина клинка | 101 мм |
| Довжина | 215.3 мм |
| Вид | тактичний |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Вага | 155 г |
| Тип заточення | прямий |
| Товщина клинка | 3.5 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Колір рукоятки | чорний |
| Довжина рукояті | 114.3 мм |
| Твердість клинка | 59-61 HRC |
| Марка сталі | 10Cr15CoMoV |
| Бренд | Civivi |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!