Civivi
Новинка
🚚 Безкоштовна доставка
Civivi Typhoeus — це унікальний інструмент-трансформер з інноваційним дизайном, що дозволяє перетворювати модель з фіксованим клинком на мініатюрний тичковий ніж. У конструкції відсутній замок, що дає змогу переміщати клинок у потрібне положення одним рухом руки. У відкритому положенні інструмент підходить для різальних робіт, а при переміщенні клинка перпендикулярно руківʼю він перетворюється на ефективний засіб самооборони.
Довжина клинка при повному відкритті конструкції становить 57.6 мм (при використанні моделі як тичковий ніж це значення зростає до 76.2 мм). Клинок виготовлений зі шведської сталі Sandvik 14C28N, яка може похвалитися дуже високою міцністю та корозійною стійкістю завдяки оптимальному хімічному складу з вмістом близько 14% хрому. Твердість металу досягає 57-59 HRC, витримуючи баланс між простотою в обробці та тривалістю утримання гостроти леза. Клинок додатково оброблений методом галтування (black stonewash).
Міцне утримання руківʼя забезпечується внаслідок її вигнутої форми. Матеріал руківʼя — алюмінієвий сплав, несприйнятливий до іржавіння при контакті з водою та хімічними речовинами.
Ніж важить лише 92.1 г, що спрощує його транспортування. Для цього призначені фірмові піхви, які йдуть у комплекті. Піхви виготовлені з натуральної шкіри та оснащені застібкою-кнопкою, яка надійно фіксує інструмент, запобігаючи його втраті під час носіння.
Купити Ніж фіксований тактичний Civivi Typhoeus , (5.8 см) 14C28N / Aluminum зелений можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Ніж фіксований тактичний Civivi Typhoeus , (5.8 см) 14C28N / Aluminum зелений здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Ніж фіксований тактичний Civivi Typhoeus , (5.8 см) 14C28N / Aluminum зелений можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип товару | ніж-трансформер |
| Довжина клинка | 57.6 мм |
| Довжина | 158.8 мм |
| Вид | на кожен день, для полювання, для риболовлі |
| Матеріал рукоятки | алюмінієвий сплав |
| Вага | 92.1 г |
| Тип заточення | прямий |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | Dagger |
| Колір рукоятки | зелений |
| Довжина рукояті | 101.2 мм |
| Твердість клинка | 57-59 HRC |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Бренд | Civivi |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!