🚚 Безкоштовна доставка
Цей ніж з фіксованим клинком стане незамінним помічником на природі або в умовах міста. Форма леза така, що ніж відмінно і коле і ріже. А тому за допомогою Ruike F118 можна різати мотузки, готувати кілки для намету, готувати бутерброди і т. д.
Рукоять виготовлена із скловолоконного композиту G10. Він відрізняється разючою стійкістю і надійністю, але при цьому дивовижною легкістю. Текстурована поверхня матеріалу, а тому він не вислизає навіть з мокрих рук. Досить ергономічна Рукоятка: при роботі забезпечується надійний хват. Пальці надійно захищені від випадкових пошкоджень. Покупець може вибрати два варіанти забарвлення рукояті: чорний з зеленими візерунками або повністю чорний.
Лезо даного ножа виготовляється з хромової сталі 14C28N Sandvik (твердість – 58-60 HRC). Цей матеріал був розроблений спеціально для ножових лез, які часто використовуються в похідних умовах. А тому матеріал високоміцний, стійкий до корозії і довгий час не тупиться. Ріжуча кромка досить стабільна, а тому на лезі не утворюються мікровідколи і залами.
Разом з ножем поставляються піхви, виконані за унікальною технологією. Вони кріпляться на ремінь і дозволяють розмістити ніж у різних положеннях.
Особливості:
Інформація:
Трикутник позначає рік, а цифри місяць, коли цей ніж був проведений
Гарантія: Покупцям ножа Ruike F118 надається п'ятирічна гарантія.
Купити Ніж фіксований мисливський Ruike Jager F118-B, (11 см) 14C28N / G10 чорний можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Ніж фіксований мисливський Ruike Jager F118-B, (11 см) 14C28N / G10 чорний здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Ніж фіксований мисливський Ruike Jager F118-B, (11 см) 14C28N / G10 чорний можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Гарантія | 5 років |
| Тип товару | нескладаний |
| Довжина клинка | 110 мм |
| Довжина | 223 мм |
| Матеріал рукоятки | G-10 |
| Вага | 190 г |
| Тип заточення | прямий |
| Товщина клинка | 4.5 мм |
| Чохол / піхви | Є |
| Форма клинка | clip-point |
| Колір рукоятки | чорний |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Бренд | Ruike |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!