GamePro
-17%
Охолоджувальна підставка GamePro – це потужна система охолодження з 5 вентиляторами, що обертаються із частотою 1000-1200 оборотів.
Залізна сітка + пластиковий матеріал основи міцний та ідеальний у продуктивності розсіювання тепла.
Вбудовані ніжки забезпечують розташування ноутбука під зручним кутом, а обмежувачі перешкоджають зісковзування.
Підсвічування робить підставку не тільки ефективним гаджетом, але й стильним аксесуаром для геймерів.
Завдяки підставці GamePro навіть тривалі ігрові баталії проходитимуть у зручності та без пошкодження та перегріву ноутбука. Нехай ваша гра проходить стильно та затишно.
Температура вашого ноутбука залишається під контролем 5 потужних вентиляторів – грайте в улюблені ігри ще довше.
У комплекті йде тримач для телефону, який можна легко встановити по обидва боки підставки для максимального комфорту у використанні.
Швидкість обертання вентиляторів з підсвічуванням можна відрегулювати або за бажанням відключити.
Завдяки обмежувачам ноутбук не зісковзуватиме, а за допомогою прогумованих ніжок можна зафіксувати висоту підставки.
Купити Підставка для охолодження ноутбука GamePro (CP627) можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Підставка для охолодження ноутбука GamePro (CP627) здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Підставка для охолодження ноутбука GamePro (CP627) можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Сумісність | Ноутбуки з діагоналлю 9-15,6" |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Розміри | 360 x 250 x 28 мм |
| Кількість USB роз'ємів | 2 |
| Матеріал | Метал Пластик |
| Особливості | Тримач для телефону, Технологія Plug and Play, З підсаіткою, Низький рівень шуму (25-28 ДБа) |
| Максимальна діагональ ноутбука | 15.6" |
| Колір виробу | Чорний |
| Охолодження | Активне |
| Вентилятори | 5 вентиляторів |
| Вага | 0.8 кг кг |
| Регулювання | Кут нахилу до 30°, Потужність вентиляторів |
| Підсвічування | Підсвітка Ice Blue |
| Живлення | USB |
| Бренд | GamePro |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!