OfficePro
-19%
Попрощайтеся з безладом на робочому місці з металевою підставкою для монітора/ноутбука. Замість того, щоб встановлювати монітор безпосередньо на робочому столі, ця високоякісна підставка піднімає його до ергономічного положення для очей, забезпечуючи при цьому додатковий робочий простір і збільшену площу для зберігання, щоб менше захаращувати робочий стіл. Витончена та стильна підставка з U-подібними ніжками чудово впишеться в різноманітні інтер'єри дому чи офісу. Зменшіть навантаження на очі, працюючи розумніше та організованіше.
Забезпечує оптимальний огляд монітора, запобігаючи навантаженню на шию та плечі
Надає місце для зберігання та підтримує чистоту на робочому місці
Піднята конструкція забезпечує кращу циркуляцію повітря
Нековзні гумові накладки для захисту робочої поверхні від подряпин
Купити Настільна підставка OfficePro MR386 можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Настільна підставка OfficePro MR386 здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Настільна підставка OfficePro MR386 можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Сумісність | Ноутбуки з діагоналлю до 32" |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Розміри | 370x235x100 мм |
| Кількість USB роз'ємів | - |
| Матеріал | Пластик Сталь |
| Особливості | Максимальнt навантаження 20 кг |
| Максимальна діагональ ноутбука | 32" |
| Колір виробу | Чорний |
| Охолодження | Пасивне |
| Вентилятори | Немає |
| Вага | - кг |
| Регулювання | - |
| Підсвічування | Немає |
| Живлення | - |
| Бренд | OfficePro |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!