OfficePro
-17%
Втомлені від тривалої роботи за ноутбуком? Тепер не потрібно нахилятися і витягувати шию при роботі за ноутбуком коли ви використовуєте нову підствку-столк CD1230. Створіть зручне робоче місце, де вам буде комфортно сидіти та забудьте про втому шийного відділу. Наша підставка не лише полегшує напругу, але і покращує продуктивність вашої роботи.
З цією повністю регульованою підставкою можна легко робити паузи, оскільки вона складається для зручного транспортування. А ще, завдяки обертовим ніжкам на 360 градусів, ви можете використовувати свій девай в найзручнішому положенні, покращуючи не тільки ваше самопочуття, але й знижуючи біль у шиї та плечах, які можуть виникнути через неправильне робоче положення. Завдяки USB-вентилятору ваш лептоп завжди буде належним чином охолодженим, що продовжить його термін служби. CD1230 – не лише аксесуар для лептопа. ЇЇ можна використовувати як столик до ліжка чи дивану, полицю або столик для хберігання книг та тримач для планшета. Тепер ваша робота не тільки стане ефективнішою, а й приємнішою для вашого тіла.
Купити Підставка для ноутбука OfficePro CD1230 можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Підставка для ноутбука OfficePro CD1230 здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Підставка для ноутбука OfficePro CD1230 можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Сумісність | Ноутбуки діагоналлю до 17" |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Розміри | 40-480 x 488 x 270 мм |
| Кількість USB роз'ємів | 1 |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Особливості | Підставка для килимка та миші, Запобіжний фіксатор |
| Максимальна діагональ ноутбука | 17" |
| Колір виробу | Чорний |
| Охолодження | Активне |
| Вентилятори | 2 |
| Вага | 1.28 кг |
| Регулювання | Висота ніжок, Кут нахилу |
| Підсвічування | - |
| Живлення | від порту USB |
| Бренд | OfficePro |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!