OfficePro
-18%
Подвійна подушка-валик
Завдяки цій унікальній конструкції подушки з подвійним валиком вам буде прохолодно та комфортно.
Килимок для миші
Вбудований килимок для миші — це додаткова особливість дизайну, яка дає змогу вашій миші легко ковзати цим столом.
Слот для телефона
Розміри слота для телефона 12,7 х 1,9 см.
Збільште робочу поверхню за допомогою гнізда для телефона. Може утримувати більшість телефонів вертикально чи горизонтально.
Фіксатор пристрою
Під час використання надійно утримує ноутбуки та інші мультимедійні пристрої.
Купити Підставка для ноутбука OfficePro CP615G можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Підставка для ноутбука OfficePro CP615G здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Підставка для ноутбука OfficePro CP615G можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Сумісність | Ноутбуки діагоналлю до 17,4" |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Розміри | 575 x 305 x 50 мм |
| Кількість USB роз'ємів | - |
| Матеріал | МДФ Пластик |
| Особливості | Тримач для телефону, Підставка для килимка і мишки |
| Максимальна діагональ ноутбука | 17.4" |
| Колір виробу | Чорний |
| Охолодження | Пасивне |
| Вентилятори | - |
| Вага | 0.937 кг |
| Регулювання | - |
| Підсвічування | - |
| Живлення | - |
| Бренд | OfficePro |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!