OfficePro
-17%
Завдяки ергономічній формі нашої підставки для ноутбука LS325 ви відкриєте новий досвід перегляду та більш комфортний метод вводу тексту. 5 налаштувань висоти забезпечують максимальну гнучкість, а відкрита конструкція забезпечує елегантний вигляд і ефективну вентиляцію. Прикріплені нековзкі накладки покращують безпеку ваших пристроїв. Крім того, ця компактна складна підставка розроблена, щоб допомогти користувачам насолоджуватися таким же комфортом у дорозі, як і вдома.
Нековзкі силіконові накладки захищають робочу поверхню від подряпин і потертостей
Механізм складання повністю складний для зберігання або транспортування
Відкритий дизайн забезпечує покращену вентиляцію та легкий доступ до проводів
Регульований кут нахилу для кращого робочого позиціювання та зменшення болю в шиї та спині
Купити Підставка для ноутбука OfficePro LS325 можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Підставка для ноутбука OfficePro LS325 здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Підставка для ноутбука OfficePro LS325 можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Сумісність | Ноутбуки діагоналлю 11- 15" |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Розміри | 225 x 225 x 35 мм |
| Кількість USB роз'ємів | - |
| Матеріал | Сталь, Силікон |
| Особливості | Силіконові накладки зверху та знизу, Підтримує великі діагоналі, Допустиме навантаження - 5 кг |
| Максимальна діагональ ноутбука | 15" |
| Колір виробу | Чорний |
| Охолодження | Пасивне |
| Вентилятори | - |
| Вага | 0.62 кг кг |
| Регулювання | Кут нахилу |
| Підсвічування | - |
| Живлення | - |
| Бренд | OfficePro |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!