ACEFAST
-13%
🚚 Безкоштовна доставка
Acefast K5 Pro Portable wireless Speaker Black перетворює будь-яке місце на захоплюючу вечірку. Потужний звук Acefast K5 Pro та гучні пронизливі баси заповнять собою навіть великий простір та змусять рухатись всіх без винятку, а світлове шоу в ритмі музики з різними ефектами привертатиме їхні погляди. Миттєво під'єднуйте будь-який пристрій через Bluetooth і відтворюйте свій улюблений плейліст. Ергономічна ручка дозволяє легко брати колонку з собою будь-куди. Вбудований акумулятор забезпечує до 9 годин відтворення.
ГОЛОВНІ ОСОБЛИВОСТІ
− Вбудована різнокольорова підсвітка.
− Велика ємність акумулятора: 4000 мАг.
− До 9 годин роботи від акумулятора.
− Ручка для транспортування.
− Можливість під'єднання пристрою для заряджання.
− Виготовлено зі міцних та якісних матеріалів.
Купити Портативна колонка Acefast K5 Pro Portable wireless Speaker, 60W, Black можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Портативна колонка Acefast K5 Pro Portable wireless Speaker, 60W, Black здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Портативна колонка Acefast K5 Pro Portable wireless Speaker, 60W, Black можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Бренд | ACEFAST |
| Гарантія | 12 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Матеріал | Пластик + силікон + алюмінієвий сплав |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Час заряджання | 6 год |
| Розміри | 297 × 157 × 276 мм |
| Тип живлення | Від акумулятора |
| Колір | Black |
| Тип товару | Портативні |
| Потужність | 100 W |
| Час роботи від акумулятора | 9 годин |
| Інтерфейс | Bluetooth 5.4; AUX; USB; TF |
| Модель | K5 Pro |
| Вага | 3.8 кг |
| Особливості | Підтримує зарядку пристроїв 5V/1A; різнокольорове підсвічування |
| Бренд | ACEFAST |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!