Hoco
Колонка HOCO HC25 відтворює музику з будь-якого пристрою, під’єднаного через Bluetooth або аудіокабель та з USB-носіїв і карт пам’яті. Також ви зможете слухати улюблені радіостанції завдяки функції FM і навіть насолоджуватися стереомузикою, підключивши динаміки в режимі TWS. При надходженні вхідного дзвінка під час під’єднання до смартфона можна поговорити по гучному зв’язку і повернутися до прослуховування музики. Колонка оснащена вбудованим акумулятором ємністю 4000 mAh, щоб ваші обрані треки звучали до 3 годин поспіль.
Особливості HOCO HC25:
— стильна і функціональна акустика, яку можна всюди носити з собою;
— підтримка BT, FM, TF-карти (≤32Gb), USB-накопичувача (≤32Gb), AUX та інших режимів відтворення;
— на корпусі присутні всі необхідні кнопки управління гучністю, медіафайлами, світловими ефектами;
— загальна вихідна потужність акустики становить 20 W;
— акустика підтримує функцію TWS;
— дає змогу влаштувати яскраву вечірку в будь-якому місці, не прив’язуючись до джерел живлення.
Купити Портативна колонка HOCO HC25 Radiante sports BT speaker, 10W*2, Black можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Портативна колонка HOCO HC25 Radiante sports BT speaker, 10W*2, Black здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Портативна колонка HOCO HC25 Radiante sports BT speaker, 10W*2, Black можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Бренд | HOCO |
| Гарантія | 12 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Матеріал | Тканинне обплетення |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Час заряджання | 6 год |
| Розміри | 202 × 123 × 86 мм |
| Тип живлення | Від акумулятора |
| Колір | Black |
| Тип товару | Портативні |
| Потужність | 20 W |
| Час роботи від акумулятора | 3 год |
| Інтерфейс | Bluetooth 5.2; FM; TF-карта; USB флешка; AUX; TWS |
| Модель | HC25 |
| Вага | 1.2 кг |
| Бренд | Hoco |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!