ACEFAST
Новинка
Зовнішній акумулятор ACEFAST M16-5000 PD18W ultra-thin magnetic wireless charging power bank with stand Black — це портативний зарядний пристрій, який дозволяє заряджати різні пристрої, такі як смартфони, планшети, навушники, фітнес-браслети та інші, коли вони вимагають додаткового живлення.
ПОТУЖНІСТЬ
Ця модель має ємність 5 000 mAh, що дозволяє заряджати смартфони до 2 разів. Крім того, вона підтримує швидку зарядку потужністю до 18 W, що дозволяє заряджати пристрої швидше, ніж звичайні зарядні пристрої. Power Bank ACEFAST M16 має вбудовану бездротову зарядну платформу, яка підтримує швидку бездротову зарядку потужністю до 7.5W.
ЗРУЧНІСТЬ У ВИКОРИСТАННІ
Крім того, модель ACEFAST M16 має магнітну платформу, яка дозволяє зручно тримати ваш смартфон під час зарядки. Вона також має компактний розмір і легко поміщається в кишені або сумці, що робить її ідеальним вибором для подорожей або використання в повсякденному житті. Для зарядки ACEFAST M16 використовується кабель USB Type-C, який входить в комплект. Крім того, пауербанк підтримує швидку зарядку Quick Charge 3.0, що дозволяє заряджати підтримувані пристрої ще швидше.
Купити Зовнішній акумулятор ACEFAST M16-5000 PD18W ultra-thin magnetic wireless charging power bank with stand Black можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Зовнішній акумулятор ACEFAST M16-5000 PD18W ultra-thin magnetic wireless charging power bank with stand Black здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Зовнішній акумулятор ACEFAST M16-5000 PD18W ultra-thin magnetic wireless charging power bank with stand Black можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Бренд | ACEFAST |
| Гарантія | 12 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Призначення | Для зарядки пристроїв |
| Особливості | бездротова зарядка MagSafe |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Розміри | 101 × 64.5 × 10.2 мм |
| Тип батареї | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Модель | M16 |
| Матеріал корпусу | PC пластик + алюміній |
| Вага | 125 г |
| Ємність елемента живлення | 5000 mAh |
| Підтримка MagSafe | Так |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Колір | Black |
| Бренд | ACEFAST |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!