Borofone
Новинка
Power Bank Borofone BJ55 Graceful – це стильний пристрій, розроблений для зручної зарядки портативних гаджетів у будь-яких умовах. Він відрізняється винятковою надійністю і привертає увагу оригінальним дизайном зі стильними технічними особливостями.
ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ POWER BANK BOROFONE BJ55 GRACEFUL:
− Вишуканий дизайн із оригінальною хвилястою текстурою верхньої панелі.
− Практична форма із закругленими кутами та приємна на дотик поверхня.
− Невелика вага (590г) та компактні розміри з невеликою товщиною (139×68×40мм).
− Корпус із надійної комбінації вогнестійкого полікарбонату та міцного ABS пластику.
− Енергоефективна літій-полімерна батарея ємністю 30000mAh.
− Механічна кнопка та LED індикатори для визначення рівня заряду.
− 2 вхідні роз'єми (Type-C та Micro-USB) та 2 вихідні (USB-A1/2).
− Вхідна напруга: 5V при силі струму 2A.
− Напруга на виході кожного з роз'ємів USB: 5V при силі струму 2A.
− Загальна напруга на виході: 5V при силі струму 2A.
− Багаторівнева система захисту від перерозряду, перезаряду, перегріву, перевантаження, стрибків напруги та короткого замикання.
Компактні розміри, оптимальна ємність та 4 роз'єми роблять повербанк Borofone BJ55 ідеальним вибором для повсякденного використання.
Купити Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ55B Graceful power bank(30000mAh) Black можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ55B Graceful power bank(30000mAh) Black здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ55B Graceful power bank(30000mAh) Black можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Бренд | BOROFONE |
| Гарантія | 12 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Призначення | Для зарядки пристроїв |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Розміри | 139 × 68 × 40 мм |
| Тип батареї | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Модель | BJ55B |
| Вага | 590 г |
| Ємність елемента живлення | 30000 mAh |
| Матеріал | ABS + PC |
| Підтримка MagSafe | Ні |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type-C |
| Колір | Black |
| Бренд | Borofone |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!
-8%
-8%
Новинка
-8%
-8%
Новинка