Hoco
-13%
Новинка
Повербанк HOCO J153A Stability power bank(20000mAh) Black — компактна універсальна батарея, виготовлена з високоякісних матеріалів, дозволить швидко та безпечно зарядити будь-який з ваших гаджетів . Зовнішній літій-полімерний акумулятор має ємність 20000 мАг.
Зарядний пристрій практичний у використанні. Його зручно брати із собою, не турбуючись про випадкове пошкодження під час транспортування.
БЕЗПЕЧНА ЗАРЯДКА
Оснащений чотирма роз'ємами. Двома вихідними роз'ємами USB і вхідним роз'ємом Type-C і microUSB (для зарядки самої батареї).
Для безпеки гаджетів у пристрій вбудовано кілька рівнів захисту: від перенапруги, перезаряджання, короткого замикання та перегріву.
ЯКІСНІ МАТЕРІАЛИ
Корпус батареї виготовлений із вогнестійкого пластику , що значно подовжує термін експлуатації пристрою. Матове покриття не дасть акумулятору випадково вислизнути з рук.
На лицьовій стороні корпусу є LED-індикатор , який відображає рівень заряду батареї . Активується кнопкою на бічній панелі.
ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ:
− дозволяє одночасно заряджати 2 пристрої;
− компактні розміри та невелика вага;
− оснащений захистом від короткого замикання та перегріву;
− індикатор заряджання.
| Бренд | HOCO |
| Гарантія | 12 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Призначення | Для зарядки пристроїв |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Розміри | 149 × 69 × 28 мм |
| Тип батареї | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Модель | J153A |
| Вага | 416 г |
| Ємність елемента живлення | 20000 mAh |
| Потужність | 10 W |
| Матеріал | ABS + PC |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type-C |
| Колір | Black |
| Бренд | Hoco |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!