Hoco
Новинка
Hoco J86 Powermaster — зовнішній акумулятор на 40000 мАг, здатний заряджати 3 телефони одночасно. Сам повербанк заряджається кабелем micro-USB або Type-C.
Завдяки підтримці найпоширеніших технологій швидкого заряджання Quick Charge 3.0 і Power Delivery, на зарядку сумісних моделей гаджетів і самої портативної батареї йде менше часу.
Поточний рівень заряду у відсотках відображається на маленькому екрані. Вбудований ліхтар не лише допоможе висвітлити темний простір, а й замінить настільну лампу.
Hoco J86 Powermaster зроблений з якісних та міцних матеріалів: пластику та полікарбонату, стійкого до впливу високих температур.
Його досить великі габарити: розмір — 148×68×52 мм, вага — 791 грам, — компенсуються багатофункціональністю пристрою.
Ємності вбудованого акумулятора в 40 000 мАч вистачить не тільки щоб зарядити батарею ваших мобільних помічників під час короткострокових поїздок. З таким запасом енергії можна сміливо вирушати у тижневий похід. У повербанка кілька інтерфейсів різного типу: двосторонній порт USB Type-C, а також два вихідні USB-порти. Він підходить для підзарядки багатьох гаджетів: телефонів, плеєрів, селфі-палиці, планшета та інших мобільних апаратів. Крім того, вихідні порти можуть працювати паралельно та заряджати відразу кілька пристроїв.
Зовнішній акумулятор підтримує режим швидкого заряджання і може заряджати гаджети з вихідною потужністю до 22.5 Вт.
Купити Зовнішній акумулятор HOCO J86 Powermaster 22.5W fully compatible power bank(40000mAh) Black можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Зовнішній акумулятор HOCO J86 Powermaster 22.5W fully compatible power bank(40000mAh) Black здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Зовнішній акумулятор HOCO J86 Powermaster 22.5W fully compatible power bank(40000mAh) Black можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Бренд | HOCO |
| Гарантія | 12 |
| Комплект | Пауербанк; кабель |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Призначення | Для зарядки пристроїв |
| Особливості | З ліхтарем |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 3 |
| Індикація | Дисплей |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Функції зарядки | Quick Charge 22.5 W; Power Delivery 20 W |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Розміри | 148 × 68 × 52 мм |
| Тип батареї | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Модель | J86 Powermaster |
| Вага | 791 г |
| Ємність елемента живлення | 40000 mAh |
| Потужність | 22.5 W |
| Матеріал | ABS-пластик + PC вогнестійкий корпус + літій-полімерна батарея |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type-C |
| Колір | Black |
| Бренд | Hoco |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!