Hoco
Новинка
🚚 Безкоштовна доставка
HOCO J94 Overlord 22.5W fully compatible power bank(75000mAh) Black ─ портативна батарея великої ємності, оснащена 4 вихідними роз'ємами та цифровим дисплеєм.
Великої ємності акумулятора вистачить, щоб повністю зарядити багато пристроїв. Підтримка більшості протоколів швидкого заряджання забезпечує високу ефективність процесу, а збільшена кількість вихідних роз'ємів дає змогу під'єднувати кілька пристроїв одночасно та заряджати з потужністю 5В/3А.
Цифровий дисплей показує рівень заряду батареї, щоб її можна було вчасно під'єднати до живлення. Вхідні роз'єми Micro USB і Type-C теж підтримують швидке заряджання, тому не доведеться витрачати багато часу на заряджання акумулятора.
Корпус повербанка виготовлений із міцного вогнестійкого пластику та має приємну на дотик немарку текстуру. Пристрій стійкий у вертикальному положенні, а завдяки зручному шнурку його легко діставати з сумки або шухляди та носити з собою.
Особливості:
− дана модель має ємність 75000 mAh та тривалий період збереження заряду;
− наявність 4 USB-портів та для зарядки гаджетів;
− пристрій можна зарядити через роз'єм Micro-USB/Type-C;
− світлодіодний цифровий дисплей. Можна перевірити рівень заряду, що залишився, в будь-який час;
− багаторівневий захист від замикань та перегрівів забезпечує безпечну зарядку;
− вогнетривкі матеріали, з яких виготовлений пристрій;
− довговічна та енергоефективна A+ полімерна батарея;
− підтримка для PD20W, QC3.0/QC2.0, FCP, AFC та інших протоколів швидкої зарядки;
− оснащений шнурком.
| Бренд | HOCO |
| Гарантія | 12 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Призначення | Для зарядки пристроїв |
| Особливості | LED-дисплей, інтелектуальне заряджання, захист від перенапруги, швидке заряджання |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 4 |
| Індикація | Дисплей |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Функції зарядки | Quick Charge 22.5 W; Power Delivery 20 W |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Розміри | 157 × 116 × 45 мм |
| Тип батареї | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Модель | J94 Overlord |
| Вага | 1.4 кг |
| Ємність елемента живлення | 75000 mAh |
| Потужність | 22.5 W |
| Матеріал | ABS + PC |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type-C |
| Колір | Black |
| Бренд | Hoco |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!