WUW
Новинка
WUW Y03 15W magsafe 10000mAh Black — це компактне, функціональне рішення для швидкої максимально комфортної зарядки портативних гаджетів. Він виділяється практичною конструкцією, підтримкою технології MagSafe та швидкої зарядки в обидві сторони.
ОСОБЛИВОСТІ
− Вишуканий дизайн з практичними деталями, округленими кутами та ребрами.
− Приємна на дотик матова поверхня, яка запобігає вислизанню з рук.
− Компактні розміри (103×67×15.5 мм) та невелика вага.
− Енергоефективна батарея ємністю 10000mAh (38,5Wh).
− Підтримка технології MagSafe та універсальний роз'єм Type-C, здатний постачати живлення в обидві сторони.
− Потужність на виході магнітної бездротової зарядки: 5, 7.5, 10 та 15W.
− Максимальна потужність на вході роз'єму Type-C: 18W (5V/3A, 9V/2A).
− Максимальна потужність на виході роз'єму Type-C: 20W (5V/3A, 9V/2.22A, 12V/1.67A).
− Загальна максимальна сила струму на виході: 3A при напрузі 5V.
− Багаторівнева система захисту від перезаряду, перерозряду, перевантаження по струму, стрибків напруги та короткого замикання.
Power bank WUW Y03 15W magsafe 10000mAh Black стане чудовим доповненням до iPhone (12 та новіше), забезпечивши його зручне використання під час зарядки. Крім того, підтримка дротової та бездротової зарядки визначає його сумісність із величезною кількістю інших портативних гаджетів.
Купити Зовнішній акумулятор WUW TUGII-Y03 15W magsafe 10000mAh Black можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Зовнішній акумулятор WUW TUGII-Y03 15W magsafe 10000mAh Black здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Зовнішній акумулятор WUW TUGII-Y03 15W magsafe 10000mAh Black можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Бренд | WUW |
| Гарантія | 12 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Призначення | Для зарядки пристроїв |
| Особливості | бездротове заряджання Qi |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 1 |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Функції зарядки | Power Delivery; Quick Charge 3.0; Qi |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Розміри | 103 × 67 × 15.5 мм |
| Модель | Y02 |
| Ємність елемента живлення | 10000 mAh |
| Потужність | 15 W |
| Підтримка MagSafe | Так |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Колір | Black |
| Бренд | WUW |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!