WUW
Новинка
WUW Y142 — це компактний і стильний зарядний пристрій, розроблений для швидкого та безпечного заряджання сучасних гаджетів.
- Компактність і портативність: Невеликий розмір і легка вага дають змогу легко брати пристрій із собою в дорогу.
- Надійність і безпека: Вбудовані системи захисту забезпечують безпечну зарядку ваших пристроїв. Якісні матеріали та збірка гарантують довговічність.
- Стильний дизайн: Мінімалістичний і сучасний зовнішній вигляд.
Купити Зовнішній акумулятор WUW Y142 5000mAh Black можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Зовнішній акумулятор WUW Y142 5000mAh Black здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Зовнішній акумулятор WUW Y142 5000mAh Black можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Бренд | WUW |
| Гарантія | 12 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кабель | Відсутній |
| Функції зарядки | Стандартна |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Тип батареї | Літій-іонні (Li-ion) |
| Модель | Y142 |
| Ємність елемента живлення | 5000 mAh |
| Потужність | 22.5 W |
| Підтримка MagSafe | Так |
| Вхідні інтерфейси | USB Type A |
| Колір | Black |
| Бренд | WUW |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!