WUW
Новинка
WUW Y158 — потужний і зручний зовнішній акумулятор ємністю 10 000 mAh для активних користувачів ґаджетів.
Крім великої ємності акумулятора, ще одна важлива особливість моделі Y158 від WUW — вбудовані кабелі. Тобто цей повербанк одразу готовий до використання: не потрібно купувати й потім носити при собі додаткові кабелі. Пристрій завжди цілком готовий до того, щоб поновити заряд девайсів, при чому одночасно двох.
У повербанк WUW Y158 вбудовано:
— кабель USB-C;
— кабель Lightning.
Такий помічник стане незамінним для тих, хто користується одразу двома пристроями, які мають різні роз’єми для заряджання.
Power bank WUW Y158 оснащений світлодіодним цифровим дисплеєм. У режимі реального часу на ньому відображається рівень заряду батареї. Пристрій виготовлений з міцного й вогнестійкого пластику. Має літій-полімерний акумулятор. Оснащений двома роз’ємами — USB та USB-C.
Купити Зовнішній акумулятор WUW Y158 (PD22.5W quick charge) 10000mAh Black можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Зовнішній акумулятор WUW Y158 (PD22.5W quick charge) 10000mAh Black здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Зовнішній акумулятор WUW Y158 (PD22.5W quick charge) 10000mAh Black можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Бренд | WUW |
| Гарантія | 12 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Призначення | Для зарядки пристроїв |
| Дизайн | Стандартний |
| Особливості | Підтримка швидкої зарядки |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Індикація | Дисплей |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Розміри | 107.6 × 69.4 × 16.2 мм |
| Тип батареї | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Модель | Y158 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ємність елемента живлення | 10000 mAh |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Колір | Black |
| Бренд | WUW |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!