Меблева розетка потрійна LIVOLO сіра, вбудована у стільницю, з USB Type-C 45 Вт, висувна, з заземленням, плавне відкриття, алюміній (VL-SHS013-TC-UC45W-IP-G) (VL-SHS013-TC.UC45W-IP-G)
Код товару: 46567
1 переглядів сьогодні
3446
В наявності
Залишилось лише 2 шт!
Гарантія
60 мес.
Офіційна гарантія
Гарантована якість
Повернення 14 днів
Швидка доставка, відправимо завтра
Зручність і стиль у вашому інтер'єрі
Елегантний зовнішній вигляд і універсальний стиль
Універсальне і гнучке рішення
Простий та стильний дизайн
Оптимізація робочого простору
Зручне та логічне розташування
Габаритні розміри
Меблева розетка має зовнішні розміри 265х118 мм, з глибиною всього 70 мм. Ці компактні розміри дозволяють легко вписати розетку у будь-який меблевий дизайн без зайвого зайняття простору.
Меблевий люк та його монтажна коробка.
Монтажні розміри
Розмір монтажної коробки для меблевого люка Livolo.
Встановлення
Для монтажу потрібен розмір отвору 225х110 мм. У коробці з блоком постачається монтажний комплект, що допоможе швидко та легко встановити модульний люк Livolo.
Купити Меблева розетка потрійна LIVOLO сіра, вбудована у стільницю, з USB Type-C 45 Вт, висувна, з заземленням, плавне відкриття, алюміній (VL-SHS013-TC-UC45W-IP-G) (VL-SHS013-TC.UC45W-IP-G) можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Меблева розетка потрійна LIVOLO сіра, вбудована у стільницю, з USB Type-C 45 Вт, висувна, з заземленням, плавне відкриття, алюміній (VL-SHS013-TC-UC45W-IP-G) (VL-SHS013-TC.UC45W-IP-G) здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Меблева розетка потрійна LIVOLO сіра, вбудована у стільницю, з USB Type-C 45 Вт, висувна, з заземленням, плавне відкриття, алюміній (VL-SHS013-TC-UC45W-IP-G) (VL-SHS013-TC.UC45W-IP-G) можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
Гарантія 60 мес.
Колір Сірий
Бренд Livolo
Умови доставки
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Способи оплати
  • Оплата карткою онлайн (Visa, Mastercard)
  • Apple Pay, Google Pay
  • Банківський переказ
  • Післяплата при отриманні
Повернення та обмін
Детальніше про доставку
Залишіть ваш відгук
Поділіться своїм досвідом використання товару
Максимальний розмір кожного файлу: 5 MB
🔒 Увійдіть щоб залишити відгук. Увійти
📝
Поки що немає відгуків
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!
Схожі товари
Електрична розетка вологозахисна з кришкою IP44 з заземленням, LIVOLO, сіра, скляна рамка, шторки, 250В 16А (VL-C7C1EUWF-15)
Розумна розетка LIVOLO чорна з заземленням, шторки, керування зі смартфона, Alexa, Google Home, 16А 230В, модуль (VL-FCTC16AZ2-2BP)
Розетковий люк LIVOLO чорний, вбудований у стільницю, меблевий пустий корпус без розеток для наповнення модулями, плавне відкриття, алюміній, 155×118×70 мм, для кухні, офісу чи конференц-залу (M4 black) Розетковий люк LIVOLO чорний, вбудований у стільницю, меблевий пустий корпус без розеток для наповнення модулями, плавне відкриття, алюміній, 155×118×70 мм, для кухні, офісу чи конференц-залу (M4 black) -9% -9%
Розетковий люк LIVOLO чорний, вбудований у стільницю, меблевий пустий корпус без розеток для наповнення модулями, плавне відкриття, алюміній, 155×118×70 мм, для кухні, офісу чи конференц-залу (M4 black)
Електрична розетка з USB Type-C 18Вт для зарядки, з заземленням, LIVOLO, сіра, скляна матова рамка, 250В 16А Електрична розетка з USB Type-C 18Вт для зарядки, з заземленням, LIVOLO, сіра, скляна матова рамка, 250В 16А Новинка 🚚 Безкоштовна доставка
Електрична розетка з USB Type-C 18Вт для зарядки, з заземленням, LIVOLO, сіра, скляна матова рамка, 250В 16А