Tigernu
Tigernu T-B3249 — це сучасний, компактний рюкзак з максимальною кількістю робочого простору. Він відмінно підійде тим, кому подобається мінімалістичний дизайн та практичність.
Рюкзак виготовлений з водостійкого матеріалу — оксфорд, який також стійкий до порізів та розривів.
Рюкзак складається з основного відділення, передньої кишені на блискавці та двох бічних кишень. У комплекті з рюкзаком йде гаманець з аналогічного матеріалу. Збоку рюкзака є зовнішній USB-порт. Усередині рюкзака до нього підведений шнур, який можна підключити до Power Bank і потім заряджати телефон на ходу у будь-який зручний час.
За рахунок свого універсального дизайну як зовні, так і всередині модель T-B3249 підійде як дорослому, так і школяру та студенту.
ОСОБЛИВОСТІ:
− зовнішній USB-вихід;
− об'єм: 15 л;
− кількість відділень: 4;
− матеріал: оксфорд;
− відділення під ноутбук: вбудоване;
− сумісний з ноутбуком: 15,6".
Купити Рюкзак Tigernu T-B3249 14" Black можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Рюкзак Tigernu T-B3249 14" Black здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Рюкзак Tigernu T-B3249 14" Black можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Бренд | Tigernu |
| Гарантія | 12 |
| Модель | T-B3249 |
| Максимальна діагональ ноутбука | 15.6" |
| Колір товару | Чорний |
| Матеріал | Оксфорд |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Розміри | 43 × 29 × 14 мм см |
| Вага | 0.75 кг г |
| Об’єм | 15 л л |
| Бренд | Tigernu |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!