Tigernu
🚚 Безкоштовна доставка
Фірмовий міський рюкзак Tigernu T-B3909 з наявністю зовнішнього USB-порту для зарядки телефону або інших пристроїв.
Якісний і стильний фірмовий рюкзак Tigernu T-B3909 призначений для повсякденного використання, ідеально за розмірами підходить для міських умов або подорожей. Також, у фірмовому рюкзаку Tigernu є наявність відсіку для ноутбука розміром до 15,6 дюймів. Безліч кишень дає змогу розкласти всі речі на свої місця, що робить приємним використання рюкзака щодня, а також є кілька прихованих відділень, призначених для документів та інших цінних речей.
Рюкзак виготовлено з якісної фірмової тканини — щільний зносостійкий нейлон, який має водовідштовхувальні властивості, стійкість до порізів і розривів.
Всі елементи рюкзака Tigernu, що несуть навантаження, додатково посилені, що дає змогу витримувати величезну вагу навіть у разі активного використання.
Спинка рюкзака Tigernu виготовлена зі спеціального спіненого матеріалу з ефектом пам'яті MEMORY FOAM, щоб рівномірно розподілити навантаження на спину для комфортного використання.
Під час виробництва рюкзаків Tigernu використовують тільки якісну фурнітуру. На підкладці та інших елементах нанесені знаки TGN-Tigernu, щоб захистити власну марку від підробок.
ОСОБЛИВОСТІ:
− зовнішній USB-роз'єм для зарядки пристроїв;
− кількість відділень: 6;
− потайна кишеня;
− матеріал — зносостійкий нейлон.
Купити Рюкзак Tigernu T-B3909 15.6" Red можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Рюкзак Tigernu T-B3909 15.6" Red здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Рюкзак Tigernu T-B3909 15.6" Red можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Бренд | Tigernu |
| Гарантія | 12 |
| Модель | T-B3909 |
| Максимальна діагональ ноутбука | 15.6" |
| Колір товару | Red |
| Матеріал | Нейлон |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Розміри | 47 × 31 × 15 мм см |
| Вага | 1 кг г |
| Об’єм | 24 л л |
| Бренд | Tigernu |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!