Hoco
-13%
Дитячий смарт-годинник HOCO Y100 — це стильний і яскравий гаджет для юних користувачів. Смарт-годинник має приємний для дитини дизайн і широкий корисний функціонал. Годинник оснащений сенсорним екраном з діагоналлю 1,44 дюйма та роздільною здатністю 128 × 128 пікселів, що забезпечує чітке та яскраве зображення. Годинник має функцію дзвінка (у тому числі — екстрені дзвінки) і підтримує картку Nano SIM (з адаптером Micro SIM). Зверніть увагу, що цей гаджет підтримує лише мережі 2G. Перевірте, чи підтримує ваш оператор мережу 2G перед використанням. Також він оснащений LBS-трекером розташування, який забезпечує базове позиціонування і дозволяє відстежувати розташування дитини через додаток. Крім того, годинник підтримує прийом повідомлень, відтворення музики, 14 мов (включно з українською). Корпус годинника виготовлений з удароміцного пластику, який надійно оберігає його від пошкоджень при ударах і падіннях, має стандарт пило- і вологозахисту IP65: гаджет захищений від попадання пилу і піску, а також витримує короткочасне занурення у воду.
Купити Дитячий cмарт-годинник Hoco Y100 36mm. SIM 2G. 400 mAh. IP65 Black можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Дитячий cмарт-годинник Hoco Y100 36mm. SIM 2G. 400 mAh. IP65 Black здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Дитячий cмарт-годинник Hoco Y100 36mm. SIM 2G. 400 mAh. IP65 Black можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Функції | Вологозахист IP65, здійснення дзвінків, ліхтарик |
| Бренд | HOCO |
| Гарантія | 12 |
| Матеріал корпусу | ABS + PC |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Модель | Y100 |
| Вага | 44 г |
| Бездротові інтерфейси | LBS, 2G |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип живлення | Від акумулятора |
| Обсяг оперативної пам'яті | 32 Mb |
| Флеш пам'ять | 32 Mb |
| Спосіб зарядки | Дротовий |
| Час роботи від акумулятора | 2 – 3 дні |
| Ємність акумулятора | 400 mAh |
| Розміри | 46 × 40 × 16 мм |
| Розмір дисплею | 36 mm |
| Бренд | Hoco |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!
-13%
-13%