Hoco
-13%
Hoco Y23 — спортивний смартгодинник для контролю активності з функцією дзвінків, пилу та вологозахисту IP67, підтримкою підрахунку кроків, моніторингу сну, прогнозу погоди в режимі реального часу та інших функцій.
Розумний годинник Hoco Y23 — сучасний пристрій, який створений для активних людей. Вони відстежують щоденні фізичні показники і дозволяють залишатися на зв'язку завдяки функції прийому дзвінків. Також годинник має функцію моніторингу серцевого ритму, трекінг активності.
Яскравий сенсорний дисплей та зручний інтерфейс допомагають легко керувати та переглядати дані.
ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ:
− допомагають стежити за пульсом під час тренувань та відпочинку;
− виконують функцію крокоміра, вважають спалені калорії та фізичну активність протягом дня;
− гарантують надійний захист від пилу та бризок води.
Купити Смарт-годинник HOCO Y23 51mm. 300 mAh. IP67 Smart sports watch(call version) Silver можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Смарт-годинник HOCO Y23 51mm. 300 mAh. IP67 Smart sports watch(call version) Silver здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Смарт-годинник HOCO Y23 51mm. 300 mAh. IP67 Smart sports watch(call version) Silver можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Функції | IP67, крокомір, рахування калорій, мультиспортивний режим, моніторинг серцебиття, кров’яного тиску, рівня кисню в крові, Bluetooth-дзвінки тощо |
| Бренд | HOCO |
| Гарантія | 12 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Silver |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Модель | Y23 Smart |
| Вага | 100 г |
| Бездротові інтерфейси | Bluetooth 5.3 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип живлення | Від акумулятора |
| Обсяг оперативної пам'яті | 128 Kb |
| Флеш пам'ять | 128 Mb |
| Спосіб зарядки | Бездротовий |
| Час роботи від акумулятора | До 7 днів |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Ємність акумулятора | 300 mAh |
| Сумісна система | Android; iOS |
| Розміри | 50 × 40 × 15 мм |
| Розмір дисплею | 51 mm |
| Бренд | Hoco |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!
-13%
-13%