UWatch
-77%
Новинка
Smart Navigation PRO - флагман бренду UWatch з вбудованим навігатором та GPS трекером. Новинка отримала потужну батарею 860 мАч, великий AMOLED дисплей, новий процесор і найголовніше вона підтримує передачу по GPS в додаток координат і маршруту. Вони розроблені спеціально для використання в екстремальних умовах.
Годинник підтримує дзвінки по Bluetooth при наявності підключення до телефону, є історія дзвінків та можливість зберігати до 2000 контактів в пам'яті, для подальшого набору. Ще однією цікавою функцією є підключення до ПК за допомогою комплектного кабелю, завдяки чому можна завантажувати музику, фото, та офлайн карти для подальшого орієнтування на місцевості та перегляду пройдених маршрутів завдяки GPS модулю.
Smart Navigation PRO також мають вбудований компас, ліхтарик, барометр, датчик вимірювання шуму, диктофон, можливість керувати камерою смартфона, калькулятор, оновлений моніторинг здоров'я та фітнес трекер і навіть вбудовані ігри. Це дасть Вам повний контроль над вашим здоров'ям і активним способом життя.
В комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.
Годинник комплектується 2 ремінцями:
Основний - каучуковий;
Додатковий 1 - каучуковий помаранчевий.
Додатковий 2 - металевий чорний браслет.
Купити Чоловічий годинник Besta Tower Nylon Graphite можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Чоловічий годинник Besta Tower Nylon Graphite здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Чоловічий годинник Besta Tower Nylon Graphite можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Розміри | 38х9 мм |
| Вага | 100 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Колір ремінця/браслета | Чорний |
| Форма корпусу | Кругла |
| Колір корпусу | Чорний |
| Діаметр корпусу | 38 мм |
| Товщина корпусу | 9 мм |
| Ширина ремінця/браслета | 20 мм мм |
| Довжина ремінця | 22 см (регулюється) мм |
| Матеріал ремінця/браслета | Сталевий |
| Водонепроникність | 3 атм - мити руки |
| Тип | Чоловічі |
| Бренд | UWatch |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!