BRS
Газовий пальник BRS-97 — це компактний помічник для приготування страв та гарячих напоїв під час походу, в кемпінгу та на пікніку.
Завдяки складаній конструкції та надлегкій вазі 1,11 кг, модель не займає багато місця у рюкзаку та не обтяжує спорядження. Ви можете брати її з собою будь-куди, щоб готувати смачні обіди вдалині від цивілізації.
Переваги газового пальника BRS-97:
Пальник BRS-97 активується методом п'єзозапалювання та має вбудований вітрозахист, щоб сильні пориви вітру не гасили полум'я. Складані зубчасті підставки дозволяють встановлювати на конструкцію похідний посуд діаметром від 100 до 260 мм.
Газовий пальник BRS-97, сумка-чохол для зберігання.
Характеристики:
Купити Газовий пальник BRS-97 зелений можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Газовий пальник BRS-97 зелений здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Газовий пальник BRS-97 зелений можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Гарантія | 12 місяців |
| Розмір | 250 х 77 х 100 мм |
| Вага | 1.11 кг |
| Потужність | 3800 Вт |
| Розмір в складеному стані | 250 х 80 х 100 мм |
| Тип товару | Пальники |
| Матеріал | алюмінієвий сплав, нержавіюча сталь, мідь, нейлон |
| Бренд | BRS |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!