Baseus
-13%
Новинка
Baseus Circular Plastic А+А 30W Black ─ це автомобільний зарядний пристрій з двома USB-портами, що дозволяє заряджати два девайси одночасно.
Пристрій забезпечує швидкий і стабільний заряд. В ньому передбачена багаторівнева система захисту від перегріву, перевантаження і короткого замикання. Аксесуар підтримує технології Quick Charge 3.0 і PD, таким чином забезпечує високу швидкість зарядки. Максимальна сила струму становить 5 А, потужність ─ 30W.
Модель може використовуватися в легкових і вантажних автомобілях на 12 і 24 V бортової напруги. Аксесуар компактний та зручний у використанні, вбудований запобіжник забезпечує безпечну роботу. Деталі корпусу виготовлені з високоякісного пластику та мають стильний мінімалістичний дизайн.
Купити Автомобільний зарядний пристрій Baseus Circular Plastic А+А 30W Black можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Автомобільний зарядний пристрій Baseus Circular Plastic А+А 30W Black здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Автомобільний зарядний пристрій Baseus Circular Plastic А+А 30W Black можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Бренд | Baseus |
| Гарантія | 24 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Особливості | Функція швидкої зарядки |
| Колір | Black |
| Вихідна потужність | 30 W |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB-A |
| Вага | 43 г |
| Вихідний струм | 5 A |
| Швидка зарядка | Quick Charge 3.0 |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Модель | Circular Plastic А+А 30W |
| Бренд | Baseus |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!