Baseus
Новинка
Baseus Particular Digital Display QC+PPS Dual Quick Charger Car Charger 65W Shallow tarnish — автомобільний зарядний пристрій з цифровим дисплеєм, USB і Type-C портами.
Основні характеристики
− максимальна потужність до 65 W;
− оснащений 2 портами: USB та Type-C;
− підтримує швидку зарядку;
− заряджає 2 пристрої одночасно;
− виготовлено з авіаційного алюмінію, ABS-пластику та полікарбонату;
− підходить для заряджання смартфонів, відеореєстраторів, планшетів, ноутбуків, GPS-реєстраторів;
− обладнаний LED-дисплеєм, який відображає рівень потужності струму;
− має 6 рівнів захисту.
ПІДХОДИТЬ ВСІМ АВТОМОБІЛЯМ
Ця модель універсальна і її можна використовувати в будь-якому автомобілі: легковій машині, вантажівці і т.д. Пристрій компактний за своїми розмірами, а дизайн оформлений у футуристичному стилі.
ЗАРЯДЖАЄ 2 ГАДЖЕТИ ОДНОЧАСНО
Заряджайте паралельно смартфон та ноутбук у вашому автомобілі. Пристрій оснащений портами USB і Type-C, підтримує швидку зарядку, а сумарна потужність на 2 порти складає 65 W. А щоб ви змогли відстежувати, наскільки швидко вони заряджаються, пристрій оснащений цифровим LED-дисплеєм, який показує точну потужність струму.
ЗАХИСНІ ВЛАСТИВОСТІ
У зарядний пристрій вбудована 6-рівнева система безпеки, яка захищає ваш гаджет від високої напруги, перегріву, короткого замикання та перезарядки. Можете залишити телефон заряджатися і не турбуватися, якщо забудете про нього. Зарядний пристрій автоматично зупинить процес заряджання, коли мобільний телефон буде повністю заряджений. Конструкція пристрою виготовлена з авіаційного алюмінію та пластику. Міцність цих матеріалів допомагає збільшити термін експлуатації та зносостійкість пристрою.
Купити Автомобільний зарядний пристрій Baseus Particular Digital Display QC+PPS Dual Quick Charger Car Charger 65W Shallow tarnish можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Автомобільний зарядний пристрій Baseus Particular Digital Display QC+PPS Dual Quick Charger Car Charger 65W Shallow tarnish здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Автомобільний зарядний пристрій Baseus Particular Digital Display QC+PPS Dual Quick Charger Car Charger 65W Shallow tarnish можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Бренд | Baseus |
| Гарантія | 12 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Особливості | Індикатор напруги, функція швидкої зарядки |
| Колір | Shallow-Tarnish |
| Вихідна потужність | 65 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Вага | 38 г |
| Вихідний струм | 5 A |
| Швидка зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 4.0 |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Модель | Particular 65W |
| Бренд | Baseus |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!