Borofone
Новинка
Автомобільний зарядний пристрій BOROFONE BZ21A Brilliant 36W dual port QC3.0 car charger Black забезпечує швидкий та стабільний заряд. У пристрої передбачена багаторівнева система захисту від перегріву, перевантаження та короткого замикання.
Аксесуар має два USB-порти, що підтримують технологію Quick Charge 3.0, таким чином забезпечують високу швидкість зарядки. Максимальна потужність одного виходу – 18 W.
Аксесуар може використовуватися в легкових та вантажних автомобілях на 12 і 24 V бортових напругах. Модель виготовлена з високоякісного пластику і металу та має компактні розміри.
Купити Автомобільний зарядний пристрій BOROFONE BZ21A Brilliant 36W dual port QC3.0 car charger Black можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Автомобільний зарядний пристрій BOROFONE BZ21A Brilliant 36W dual port QC3.0 car charger Black здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Автомобільний зарядний пристрій BOROFONE BZ21A Brilliant 36W dual port QC3.0 car charger Black можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Бренд | BOROFONE |
| Гарантія | 24 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Особливості | Індикатор роботи |
| Колір | Black |
| Вихідна потужність | 36 W |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB-A |
| Вага | 25 г |
| Вихідний струм | 5 A |
| Швидка зарядка | Quick Charge 3.0 |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Модель | BZ21A |
| Бренд | Borofone |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!