Borofone
-14%
Новинка
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BAS81A Star dual-port charger (EU) Black ─ це якісний мережевий адаптер, який допоможе швидко та безпечно зарядити будь-який телефон, планшет, навушники за короткий проміжок часу.
Якісний блок зарядки необхідний для безпечного заряджання гаджетів та щоб не пошкоджувати їхні акумулятори. В даному випадку є ідеальне співвідношення параметрів сили струму (2.1А) і напруги (5V), що гарантує швидке поповнення заряду навіть найпотужніших акумуляторів. Крім того, радує наявність двох портів USB та висока якість ABS-пластику, з якого створено адаптер.
Всередині зарядного пристрою передбачено захист від стрибків електрики, перегріву та інших неприємностей, що робить використання зарядного пристрою безпечним.
ОСОБЛИВОСТІ:
− ABS ─ міцний та довговічний матеріал;
− має два роз'єми USB;
− максимальна сила струму: 2.1А;
− максимальна напруга: 5V;
− заряджання двох пристроїв одночасно;
− захист від перевантаження по струму та перенапруги.
Купити Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BAS81A Star dual-port charger (EU) Black можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BAS81A Star dual-port charger (EU) Black здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BAS81A Star dual-port charger (EU) Black можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Бренд | BOROFONE |
| Комплект | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Кабель | Відсутній |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колір | Black |
| Тип товару | Мережевий зарядний пристрій |
| Вихідна потужність | 10.5 W |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB-A |
| Матеріал | ABS |
| Вага | 38 г |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Модель | BAS81A |
| Бренд | Borofone |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!