Hoco
Новинка
HOCO Z46A Blue whale PD20W+QC3.0 car charger Metal Gray — автомобільний зарядний пристрій від відомого бренду Hoco.
Зарядка зроблена з ABS-пластику та алюмінієвого сплаву і має 2 порти — USB і Type-C. Дуже зручно, що кожен з них видає вихідну силу струму 3 A і 20 W. А це означає, що навіть під час короткої поїздки відразу два потужні гаджети зарядяться дуже швидко і будуть готові для подальшого використання.
HOCO Z46A Blue whale PD20W+QC3.0 гарантує високий рівень безпеки для пристроїв при стрибках струму та напруги, перезаряду, перегріву та короткого замикання.
Особливості:
− підтримка функції швидкого заряду QC3.0A;
− підтримка технології PD з вихідною потужністю 20W;
− міцний металевий корпус;
− багаторівнева система безпеки.
Купити Автомобільний зарядний пристрій HOCO Z46A Blue whale PD20W+QC3.0 car charger Metal Gray можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Автомобільний зарядний пристрій HOCO Z46A Blue whale PD20W+QC3.0 car charger Metal Gray здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Автомобільний зарядний пристрій HOCO Z46A Blue whale PD20W+QC3.0 car charger Metal Gray можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Бренд | HOCO |
| Гарантія | 24 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Особливості | Функція швидкої зарядки |
| Колір | Metal Gray |
| Вихідна потужність | 20 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Вага | 20 г |
| Вихідний струм | 5 A |
| Швидка зарядка | Power Delivery 20 W; Quick Charge 3.0 |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Модель | Z46A |
| Бренд | Hoco |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!