Hoco
Новинка
Автомобільний зарядний пристрій HOCO Z47A Transparent Discovery Edition dual port PD30W+QC3.0 car charger Transparent Black — це унікальний аксесуар, створений з використанням якісних матеріалів та високотехнологічних електронних компонентів.
Модель має компактні розміри та привертає увагу незвичайним дизайном, що дозволяє їй лаконічно вписатися в інтер'єр будь-якого автомобіля. Продумана форма та надійні контакти пристрою забезпечують щільну фіксацію в гнізді прикурювача та стабільну подачу живлення навіть при сильній трясці. Основна напівпрозора частина його корпусу має приємну на дотик поверхню, виконана з плавними вигинами, виготовлена із міцного полікарбонату, а панель його круглого торця — з ABS-пластику.
Модель підтримує одночасне заряджання двох гаджетів, для чого є роз'єми Type-C і USB. Роз'єм Type-C підтримує швидку зарядку за протоколом PD з максимальною потужністю 30 W, USB-порт допоможе швидко зарядити гаджети, що підтримують технологію QC з максимальною потужністю 18 W. Загальна сила струму на виході роз'ємів — 3 А при напрузі 5 V.
Купити Автомобільний зарядний пристрій HOCO Z47A Transparent Discovery Edition dual port PD30W+QC3.0 car charger Transparent Black можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Автомобільний зарядний пристрій HOCO Z47A Transparent Discovery Edition dual port PD30W+QC3.0 car charger Transparent Black здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Автомобільний зарядний пристрій HOCO Z47A Transparent Discovery Edition dual port PD30W+QC3.0 car charger Transparent Black можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Бренд | HOCO |
| Гарантія | 24 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Особливості | Функція швидкої зарядки |
| Колір | Transparent-Black |
| Вихідна потужність | 30 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Вага | 17 г |
| Вихідний струм | 5 A |
| Швидка зарядка | Power Delivery; Quick Charge 3.0 |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Модель | Z47A |
| Бренд | Hoco |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!