Hoco
-9%
HOCO C72A Glorious single port charger White ─ мережевий зарядний пристрій з одним USB-портом.
Підходить для зарядки більшості пристроїв ─ телефонів, смартфонів та планшетів, смарт-годин, повербанків та інших.
Пристрій виготовлено з якісного полікарбонату, принципова відмінність якого — вогнестійкість, що робить пристрій безпечним у використанні. Завдяки наявності порту USB є можливість заряджати пристрої з різними конекторами.
Завдяки компактним розмірам, пристрій можна легко переносити з собою в сумці або рюкзаку, щоб мати можливість в будь-який момент зарядити гаджети.
Особливості:
− Інтелектуальне регулювання струму;
− Компактний, легкий пристрій ─ не займе багато місця і легко поміститься в кишеню, стане в нагоді в подорожі;
− Вбудований чіп забезпечує безпечну зарядку та оберігає від перегріву, стрибків напруги та перевантаження;
− Максимальна сила струму: 2.1А;
− Виконано з якісного, стійкого до нагрівання та деформації полікарбонату.
Купити Мережевий зарядний пристрій HOCO C72A Glorious single port charger 10.5W White можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Мережевий зарядний пристрій HOCO C72A Glorious single port charger 10.5W White здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Мережевий зарядний пристрій HOCO C72A Glorious single port charger 10.5W White можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Бренд | HOCO |
| Гарантія | 24 |
| Комплект | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Кабель | Відсутній |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колір | Білий |
| Тип товару | Мережевий зарядний пристрій |
| Вихідна потужність | 10.5 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Вага | 33 г |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Модель | C72A Glorious |
| Бренд | Hoco |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!
-13%
-13%
-5%
-5%