Hoco
-13%
Новинка
HOCO N56 Fundador four-port PD30W(2C2A) charger(EU) — компактний і потужний зарядний пристрій. Модель має потужність 30 W, що дозволяє швидко відновити енергію смартфона, планшета, навушників та інших гаджетів.
Модель має чотири роз’єми: два Type-C та два Type-A. Ви зможете заряджати до чотирьох пристроїв одночасно. Підтримка швидкої зарядки PD30W дозволяє у декілька разів швидше заряджати гаджети.
Розумний чіп забезпечує швидку й безпечну зарядку, захищаючи смартфон від короткого замикання. Корпус зарядного пристрою виготовлений з вогнетривкого полікарбонату.
Купити Мережевий зарядний пристрій HOCO N56 Fundador four-port PD30W(2C2A) charger(EU) Black можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Мережевий зарядний пристрій HOCO N56 Fundador four-port PD30W(2C2A) charger(EU) Black здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Мережевий зарядний пристрій HOCO N56 Fundador four-port PD30W(2C2A) charger(EU) Black можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Бренд | HOCO |
| Гарантія | 24 |
| Комплект | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Кабель | Відсутній |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колір | Чорний |
| Тип товару | Мережевий зарядний пристрій |
| Вихідна потужність | 30 W |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB Type-A; 2 × USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Вага | 70 г |
| Швидка зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Кількість USB-портів | 4 |
| Вихідна напруга | 12 V |
| Модель | N56 Fundador four-port |
| Бренд | Hoco |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!