Hoco
-1%
Новинка
Мережевий зарядний пристрій HOCO CS23A Sunlight оснащений портом Type-C та USB-A для ефективного заряджання ваших девайсів. Він сумісний з багатьма сучасними пристроями: повербанками, смартфонами, планшетами, акустичними системами різних виробників. Максимальна вихідна потужність адаптера становить 30 Вт. Є підтримка протоколів швидкої зарядки PD30W, PPS, QC3.0, FCP, SCP, AFC. Корпус з ABS-пластику та полікарбонату не тільки надає стильного вигляду, але й має вогнестійкі властивості, що робить його безпечним у використанні. Компактний розмір (81 × 44 × 28 мм) гарантує, що зарядний пристрій буде вашим надійним супутником у будь-якій подорожі, забезпечуючи швидку та ефективну зарядку ваших улюблених гаджетів, де б ви не знаходилися. Високоякісні матеріали та виробничі стандарти забезпечують довговічність та надійність зарядного пристрою. В комплекті з зарядним пристроєм поставляється якісний та зручний кабель Type-C to iP довжиною 1 м, щоб ви могли одразу приступити до заряджання ваших пристроїв.
Купити Мережевий зарядний пристрій з кабелем HOCO CS23A Sunlight dual-port PD30W+QC3.0 charger set (C to iP)(EU) Black можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Мережевий зарядний пристрій з кабелем HOCO CS23A Sunlight dual-port PD30W+QC3.0 charger set (C to iP)(EU) Black здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Мережевий зарядний пристрій з кабелем HOCO CS23A Sunlight dual-port PD30W+QC3.0 charger set (C to iP)(EU) Black можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Бренд | HOCO |
| Гарантія | 24 |
| Комплект | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C to Lightning |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Кабель | USB Type-C to Lightning |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колір | Чорний |
| Тип товару | Мережевий зарядний пристрій |
| Вихідна потужність | 30 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Вага | 70 г |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Швидка зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Вихідна напруга | 12 V |
| Модель | CS23A |
| Бренд | Hoco |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!