Vention
Vention 1-port USB-C Wall Charger(20W) EU-Plug Black (FADB0-EU) — універсальний зарядний пристрій, який допоможе зарядити будь-який ваш гаджет. Він сумісний зі смартфонами багатьох популярних брендів, а також підійде для заряджання планшетів, навушників та інших гаджетів.
ВИСОКОПРОДУКТИВНА ЗАРЯДКА
Адаптер використовує технологію QC 4.0, що забезпечує потужність струму до 20 Вт. Ви отримуєте втричі вищу швидкість заряджання, ніж у звичайної зарядного пристрою. Щоб зарядити, наприклад, iPhone 13 до 60% потрібно лише 30 хвилин.
ПОВНИЙ ЗАХИСТ
Адаптер Vention 1-port USB-C Wall Charger(20W) EU-Plug Black (FADB0-EU) має вбудовані технології для комплексного захисту від перегріву, перевантаження струму, перенапруги й короткого замикання. Його корпус виготовлено з вогнетривкого матеріалу, що гарантує безпечність використання.
ЛЕГКО НОСИТИ З СОБОЮ
Подорожуєте ви з друзями чи їдете у відрядження, цей зарядний пристрій не займе багато місця у вашому багажі. Розміри адаптера дозволяють покласти його у сумку, рюкзак і навіть у карман.
Купити Мережевий зарядний пристрій Vention 1-port USB-C Wall Charger(20W) EU-Plug Black (FADB0-EU) можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Мережевий зарядний пристрій Vention 1-port USB-C Wall Charger(20W) EU-Plug Black (FADB0-EU) здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Мережевий зарядний пристрій Vention 1-port USB-C Wall Charger(20W) EU-Plug Black (FADB0-EU) можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Бренд | Vention |
| Гарантія | 12 |
| Комплект | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Кабель | Відсутній |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колір | Чорний |
| Тип товару | Мережевий зарядний пристрій |
| Вихідна потужність | 20 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Швидка зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Вихідна напруга | 12 V |
| Модель | FADB0-EU |
| Бренд | Vention |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!