WUW
-13%
🔥 Хіт
Потужний і компактний мережевий зарядний пристрій WUW C292 з технологією QC3.0 і PD (Power Delivery) дозволяє швидко заряджати гаджети.
При використанні швидкої зарядки смартфон безперервно посилає зарядного пристрою інформацію про стан акумулятора, аналізуючи яку, блок живлення регулює вихідну потужність, змінюючи напругу і силу струму.
Даний мережевий зарядний пристрій від WUW рекомендовано до роботи з будь-якою електронікою, навіть якщо вона не має функції Quick Charge або PD (Power Delivery).
Завдяки компактному дизайну цього пристрою, його можна брати з собою у відрядження, подорожі або на роботу і не турбуватись про зарядку необхідних у повсякденному житті гаджетів.
Зарядний пристрій WUW C292 виготовлений з вогнетривкого пластику, який стійкий до високих температур і зовнішніх пошкоджень. Для безпеки гаджетів, в пристрій вбудовано 6 рівнів інтелектуального захисту:
− від перевантаження по силі струму;
− перезарядження, перегріву;
− перевантаження;
− різних перенапруг;
− коротких замикань.
Купити Мережевий зарядний пристрій WUW-C292 PD20W можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Мережевий зарядний пристрій WUW-C292 PD20W здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Мережевий зарядний пристрій WUW-C292 PD20W можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Бренд | WUW |
| Комплект | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Кабель | Відсутній |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колір | White |
| Тип товару | Мережевий зарядний пристрій |
| Вихідна потужність | 20 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-C |
| Матеріал | Пластик |
| Вхід | 110 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Довжина кабелю | Не передбачено |
| Швидка зарядка | Power Delivery 20 W |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Модель | C292 |
| Бренд | WUW |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!