Xiaomi
-13%
Новинка
Універсальний зарядний пристрій Xiaomi 20W Type-C легко замінить собою "рідний" блок вашого телефону у разі поломки або втрати. Він використовує USB-C слот для підключення кабелю. Максимальні вихідні показники потужності моделі досягають 20 Вт, а струму — 0.5 А. За рахунок стандартів швидкого заряджання QC і PD зарядить ваші девайси швидше за інших адаптерів.
НА БАЗІ РОЗ'ЄМУ USB TYPE-C
Виробник віддав перевагу порту USB Type-C, щоб зробити зарядний пристрій максимально безпроблемним у використанні. Маючи тільки кабель даного стандарту, ви легко впораєтеся із зарядкою більшості гаджетів. Будь-коли в будь-якому місці!
З ПІДТРИМКОЮ ШВИДКОЇ ЗАРЯДКИ
Блок Xiaomi 20W Type-C орієнтований на комфортну експлуатацію та прискорений процес заряджання. За допомогою стандартів Power Delivery та Quick Charge ви зможете швидко відновити запас батареї улюблених гаджетів, якщо вони підтримують ці протоколи.
КОМПАКТНИЙ КОРПУС
Нейтральний дизайн Xiaomi 20W Type-C ідеально вписується в концепцію трендів зовнішнього вигляду техніки та аксесуарів до неї. При вазі 52 г адаптер легко взяти з собою, помістивши в кишеню рюкзака. Пластик, з якого він зроблений, надзвичайно міцний і не схильний до появи подряпин.
Купити Мережевий зарядний пристрій Xiaomi Mi 20W Charger Type-C EU White можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Мережевий зарядний пристрій Xiaomi Mi 20W Charger Type-C EU White здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Мережевий зарядний пристрій Xiaomi Mi 20W Charger Type-C EU White можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Бренд | Xiaomi |
| Гарантія | 12 |
| Комплект | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Кабель | Відсутній |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колір | Білий |
| Тип товару | Мережевий зарядний пристрій |
| Вихідна потужність | 20 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Вага | 52 г |
| Швидка зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Вихідна напруга | 12 V |
| Модель | Mi 20W Type-C EU |
| Бренд | Xiaomi |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!