Hoco
Новинка
Батарейки HOCO JA2A AAA — компактне та надійне джерело енергії для ваших щоденних пристроїв. Вони забезпечують стабільну роботу техніки, допомагаючи гаджетам довше працювати без частих замін батарейок.
Батарейки ідеально підходять для:
- дитячих іграшок;
- бездротових мишок і клавіатур;
- мікрофонів;
- тонометрів;
- невеликих вентиляторів;
- радіоприймачів та інших пристроїв, які потребують стабільного живлення.
Компактна упаковка з двох батарейок робить їх зручним варіантом для дому, офісу або поїздок, дозволяючи завжди мати під рукою необхідний запас енергії.
| Бренд | HOCO |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Вага | 11 г |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Розміри | 10.1 × 44.5 мм |
| Ємність акумулятора | Не заявлено виробником |
| Типорозмір | AAA |
| Кількість в упаковці | 2 шт |
| Хімічний склад | Лужний |
| Модель | JA2A |
| Напруга | 1.5 V |
| Бренд | Hoco |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!