GamePro
-9%
🚚 Безкоштовна доставка
Gamepro RS021 є універсальним і портативним рішенням для гравців, яке забезпечує реалістичний досвід автоперегонів вдома. Цей стенд можна легко зберігати вдома завдяки складаному дизайну, а завдякий його широким можливостям регулювання, він надає оптимальний досвід для гравців при використанні гоночних ігор.
Особливості:
- підходить для домашнього використання
- складна конструкція дозволяє легко зберігати стенд під ліжком
- витримує "агресивне водіння"під час ігрових сеансів, завдяки міцній сталевій рамі
- компактна конструкція стенду дозволяє залишити достатньо місця між екраном і сидінням
Завдяки повному регульованю та налаштуванню сумісних ігрових комплектуючих, таких відомих брендів як Fanatec, Logitech, MOZA, Tustmaster забезпечується максимальний комфорт під час використання.
Регулювання:
Висота кріплення КПП і керма
Кут нахилу кріплення КПП і керма
Глибина кріплення педалей
Кут нахилу кріплення педалей
Купити Ігрове крісло кокпіт GamePro RS021 можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Ігрове крісло кокпіт GamePro RS021 здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Ігрове крісло кокпіт GamePro RS021 можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Сумісність | Fanatec, Logitech, MOZA, Thrustmaster |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження | 20 кг |
| Матеріал основи | Сталь |
| Підключення | - |
| Колір виробу | Чорний |
| Кріплення керма | - |
| Розміри | 815 х 403 х 831 мм |
| Регулювання | Висота кріплення КПП і керма, Кут нахилу кріплення КПП і керма, Глибина кріплення педалей, Кут нахилу кріплення педалей |
| Вага | 7 кг |
| Наповнювач | - |
| Матеріал оббивки | Полівінілхлорид |
| Особливості | Посилена основа, Підставка для ніг |
| Бренд | GamePro |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!