GamePro
-11%
🚚 Безкоштовна доставка
Gamepro RS100 - це ігрове крісло кокпіт, що забезпечує комфортне використання для геймерів завдяки регульованим кріпленням для керма, педалей та КПП. Завдяки широкому вибору кріплень, цей кокпіт сумісний із більшістю брендів ігрових комплектуючих - Fanatec, Logitech, MOZA, Tustmaster. Це робить його універсальним рішенням для будь-якого сетапу. Виготовлений з міцної сталі, Gamepro RS100 має високі експлуатаційні характеристики, які надають ще більше надійності та довговічності.
Особливості:
- спинка крісла може регулюватися під кут від 30° до 90° градусів
- глибина сидіння може регулюватись в межах 180мм
- кріплення для КПП може регулюватись в діапазоні +16°/ -16°, та має декілька варіантів фіксації
- кріплення для керма регулюєтьсь в діапазоні +25°/ -35°
- кріплення для педалей має три варіантикута нахилу: 0°/15°/27°
- допустиме навантаження на сидіння - 100кг
Регулювання:
Кут нахилу спинки
Глибина сидіння
Кут нахилу кріплення КПП
Відстань кріплення КПП
Кут нахилу кріплення керма
Кут нахилу кріплення педалей
Купити Ігрове крісло кокпіт GamePro RS100 можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Ігрове крісло кокпіт GamePro RS100 здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Ігрове крісло кокпіт GamePro RS100 можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Сумісність | Fanatec, Logitech, MOZA, Tustmaster |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ширина спинки | 550 мм |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал основи | Сталь |
| Підключення | - |
| Колір виробу | Чорний |
| Граничний кут нахилу спинки | 160° |
| Кріплення керма | Є |
| Розміри | 1080 х 485 х 1363 мм |
| Ступінь жорсткості | Середній |
| Регулювання | Кут нахилу спинки, Глибина сидіння, Кут нахилу кріплення КПП, Відстань кріплення КПП, Кут нахилу кріплення керма, Кут нахилу кріплення педалей |
| Вага | 26 кг |
| Наповнювач | - |
| Матеріал оббивки | Полівінілхлорид |
| Особливості | Активне сидіння, Бічна підтримка спини, Кокпіт, Посилена основа, Підставка для ніг |
| Бренд | GamePro |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!