GamePro
-14%
🔥 Хіт
🚚 Безкоштовна доставка
Кокпіт з кріпленням для керма, педалей та коробки передач Gamepro RS400B — це ідеальне рішення для фанатів автоспорту, які цінують комфорт і функціональність. Завдяки складній конструкції його легко зберігати, заощаджуючи простір у кімнаті. Регульовані положення керма, педалей і коробки передач дозволяють точно налаштувати посадку під себе для максимально реалістичних відчуттів під час гри. Платформа сумісна з більшістю популярних брендів, таких як Logitech, Fanatec, Thrustmaster.
Міцна сталева рама з порошковим покриттям захищена від подряпин і корозії. Нахил керма та педалей можна змінювати, що забезпечує додатковий комфорт та ергономіку. Сидіння з дихаючим чохлом легко знімається для чищення й забезпечує зручну посадку під час тривалих заїздів. М’які силіконові ніжки запобігають ковзанню та захищають підлогу від пошкоджень. Підходить для геймерів з ростом від 1,3 до 2 метрів, витримує навантаження до 120 кг.
Регулювання:
Кут нахилу кріплення для керма
Глибина кріплення для керма
Кут нахилу кріплення для педалей
Глибина кріплення для педалей
Глибина кріплення для коробки передач
Купити Ігрове крісло кокпіт GamePro RS400B можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Ігрове крісло кокпіт GamePro RS400B здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Ігрове крісло кокпіт GamePro RS400B можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Сумісність | Fanatec, Logitech, MOZA, Simagic, Thrustmaster |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ширина спинки | 744 мм |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Матеріал основи | Сталь |
| Підключення | - |
| Колір виробу | Чорний |
| Кріплення керма | Є |
| Розміри | 1042 х 590-790 х 1350-1600 мм |
| Максимальний зріст | 200 см |
| Ступінь жорсткості | Середній |
| Регулювання | Кут нахилу кріплення для керма,для педалей, Глибина кріплення для керма, Глибина кріплення для педалей, Глибина кріплення для коробки передач |
| Вага | 10 кг |
| Наповнювач | - |
| Матеріал оббивки | Поліестер |
| Особливості | - |
| Бренд | GamePro |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!