OfficePro
-24%
🚚 Безкоштовна доставка
Приставний стіл з регулюванням висоти OfficePro ODM270 — це легке та зручне рішення для роботи з ноутбуком або письмового простору. Завдяки вмонтованому в ніжку газліфта, ви можете швидко та плавно регулювати висоту від 710 до 1060 мм без зусиль. А приховані коліщатка допоможуть легко переміщатись і акуратно під’їжджати під ліжко, диван чи крісло. Робоча поверхня з ДСП, меламіну розміром 710 x 400 мм і товщиною 16 мм витримує до 8 кг навантаження.
Цей стіл ідеально підходить для використання у вітальні або спальні як компактне ергономічне рішення для коротких робочих сесій або відпочинку за ноутбуком.
Особливості:
Із закругленими кутами
Для роботи стоячи
Ніжки на коліщатках
Купити Офісний стіл з регулюванням висоти OfficePro ODM270B можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Офісний стіл з регулюванням висоти OfficePro ODM270B здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Офісний стіл з регулюванням висоти OfficePro ODM270B можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Сумісність | - |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал стільниці | ДСП |
| Вага | 10.2 кг |
| Особливості | Із закругленими кутами, Для роботи стоячи, Ніжки на коліщатках |
| Регулювання | Механічне (від 71 до 106 см) |
| Розміри | 710-1060 х 710 х 400 мм |
| Колір виробу | Чорний |
| Матеріал ніжок | Сталь |
| Матеріал основи | Сталь |
| Підсвічування | Немає |
| Розміри стільниці | 710 x 400 x 16 мм см |
| Роз'єми | - |
| Бренд | OfficePro |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!