OfficePro
-15%
🚚 Безкоштовна доставка
Завдяки плавному та тихому регулюванню висоти столик з газовою пружиною ODM366 звільняє користувачів від фіксованої робочої зони та підвищує продуктивність. Приховані коліщатка зменшують висоту основи столу, щоб підходити майже під будь-які ліжка, дивани та крісла. Газова пружина преміум-класу з механізмом самоблокування забезпечує плавне та легке регулювання висоти та фіксує висоту. Міцна колонка разом із міцною рамою підвищує стабільність під час письма чи друкування. Дрібниці роблять великі справи. Вбудований отвір для чашки запобігає падінню або вислизанню чашки під час руху.
Додаткові характеристики:
Матеріал: ДСП і меламін, сталь, пластик
Розміри: 710x400x640~990 мм
Розмір стільниці: 710х400 мм
Товщина стільниці: 16 мм
Вантажопідйомність: 7 кг
Діапазон висоти: 640~990 мм
Колір: чорний
Габарити упаковки: 78x46.5x22.2 см
Вага брутто/нетто: 13.2/11.8 кг
Купити Офісний стіл з регулюванням висоти OfficePro ODM366B Black можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Офісний стіл з регулюванням висоти OfficePro ODM366B Black здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Офісний стіл з регулюванням висоти OfficePro ODM366B Black можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Сумісність | - |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал стільниці | ДСП + Пластик |
| Вага | 11.8 кг |
| Особливості | Із закругленими кутами, Для роботи стоячи, Ніжки на коліщатках, Тримач для напоїв |
| Регулювання | Механічне |
| Розміри | 64-99 х 71 x 40 см |
| Колір виробу | Чорний |
| Матеріал ніжок | Сталь |
| Матеріал основи | Сталь |
| Підсвічування | Немає |
| Розміри стільниці | 71 х 40 х 1,6 см см |
| Роз'єми | - |
| Бренд | OfficePro |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!