OfficePro
-29%
🚚 Безкоштовна доставка
Приставний стіл з регулюванням висоти та нахилу стільниці OfficePro ODM405B — стильний і функціональний помічник для роботи поруч із ліжком, диваном або основним столом. Він оснащений газліфтом, що забезпечує плавне і безшумне регулювання висоти від 710 до 1090 мм.
Завдяки C‑подібній конструкції каркаса, ODM405B легко заїжджає під меблі для зручного розташування.
Стільниця розмірами 800 x 400 мм і товщиною 16 мм витримує навантаження до 10 кг — ідеально підходить для ноутбука, книжок або їжі.
Особлива складна система стільниці, яка обертається до ±90°, дозволяє нахилити робочу поверхню під зручним кутом, що особливо цінно при роботі із ноутбуком, письмі або читанні. Стіл обладнаний прихованими коліщатками та обмежувачами по краях для безпечного використання та легкого переміщення. Завдяки якісній сталевій конструкції столик стійкий і надійний при щоденному використанні.
Особливості:
Із закругленими кутами
Для роботи стоячи
Ніжки на коліщатках
Розкладний
Купити Офісний стіл з регулюванням висоти OfficePro ODM405B можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Офісний стіл з регулюванням висоти OfficePro ODM405B здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Офісний стіл з регулюванням висоти OfficePro ODM405B можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Сумісність | - |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал стільниці | ДСП |
| Вага | 11,5 кг |
| Особливості | Із закругленими кутами, Для роботи стоячи, Приховані коліщата, Розкладний, Нахильна стільниця, Із захисним бортиком |
| Регулювання | Механічне |
| Розміри | 71-109 х 80 х 40 см |
| Колір виробу | Чорний |
| Матеріал ніжок | Сталь |
| Матеріал основи | Сталь |
| Підсвічування | Немає |
| Розміри стільниці | 80 х 40 х 1,6 см см |
| Роз'єми | - |
| Бренд | OfficePro |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!