OfficePro
-17%
🚚 Безкоштовна доставка
OfficePro ODM320 — це компактне робоче рішення з можливістю регулювання висоти та кута нахилу стільниці для комфортного читання, письма або роботи. Також стільниця обладнана фіксатором, що запобігає ковзанню предметів при зміні нахилу.
Завдяки прихованим коліщаткам висота столика регулюється плавно, а низька база дозволяє легко заїжджати під ліжка, дивани чи крісла — для максимальної зручності та мобільності.
Простий механізм регулювання висоти активується за допомогою ручки‑важеля та дозволяє змінити висоту стільниці від 71 см до 106 см. Каркас виконаний з міцної сталі, а стільниця — із ДСП з меламіновим покриттям, що забезпечує надійність при навантаженні до ~8 кг.
Цей універсальний мобільний столик ідеальний для роботи з ноутбуком, читання або перекусу, коли потрібна мобільність, комфорт та ергономічність.
Особливості:
Із закругленими кутами
Для роботи стоячи
Ніжки на коліщатках
Розкладний
Купити Офісний стіл з регулюванням висоти OfficePro ODM320W можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Офісний стіл з регулюванням висоти OfficePro ODM320W здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Офісний стіл з регулюванням висоти OfficePro ODM320W можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Сумісність | - |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал стільниці | ДСП |
| Вага | 10 кг |
| Особливості | Із закругленими кутами, Для роботи стоячи, Ніжки на коліщатках, Розкладний, Нахильна стільниця, Зі захисним бортиком |
| Регулювання | Механічне |
| Розміри | 71-106 х 71 х 40 см |
| Колір виробу | Білий |
| Матеріал ніжок | Сталь |
| Матеріал основи | Сталь |
| Підсвічування | Немає |
| Розміри стільниці | 71 х 40 х 1,6 см см |
| Роз'єми | - |
| Бренд | OfficePro |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!