Sihoo
-14%
🚚 Безкоштовна доставка
Стіл Sihoo D03 — це сучасний стіл з електрорегулюванням висоти, який дозволяє легко перемикатися між сидінням і стоянням протягом робочого дня. Він плавно регулює висоту від 72 см до 120 см за допомогою тихого безщіткового двигуна, сприяючи кращому самопочуттю та продуктивності. Містка стільниця розміром 140 × 70 см, виготовлена з міцної плити товщиною 18 мм, забезпечує багато місця для моніторів, ноутбука та інших робочих інструментів. Надійна конструкція з подвійною балкою забезпечує виняткову стійкість, витримуючи вагу до 60 кг без хиткості на будь-якій висоті. Важливим елементом безпеки є технологія захисту від зіткнень, яка автоматично зупиняє та відводить стіл, якщо виявляє перешкоду на шляху руху. Під час роботи стіл видає менше ніж 50 дБ шуму, що створює спокійне середовище без відволікаючих звуків. Крім того, за допомогою зручної панелі керування ви можете зберегти до чотирьох налаштувань висоти в пам’яті для миттєвого перемикання між улюбленими положеннями однією кнопкою. Збірка столу проста і займає менше 20 хвилин, що дозволяє швидко почати роботу.
Купити Комп’ютерний стіл з електрорегулюванням висоти Sihoo D03 1.4m Walnut/Black можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Комп’ютерний стіл з електрорегулюванням висоти Sihoo D03 1.4m Walnut/Black здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Комп’ютерний стіл з електрорегулюванням висоти Sihoo D03 1.4m Walnut/Black можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Сумісність | - |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал стільниці | МДФ |
| Вага | 29 кг |
| Особливості | Із закругленими кутами, Для роботи стоячи |
| Регулювання | Регулювання по висоті |
| Розміри | 72-120 х 70 х 140 см |
| Колір виробу | Темне дерево (Горіх) + Чорний |
| Матеріал ніжок | Сталь |
| Матеріал основи | Сталь |
| Підсвічування | - |
| Розміри стільниці | 140 х 70 х 1,8 см см |
| Бренд | Sihoo |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!
-26%
-26%
🚚 Безкоштовна доставка
-20%
-20%
🚚 Безкоштовна доставка
-29%
-29%
🚚 Безкоштовна доставка