Anda Seat
-44%
🚚 Безкоштовна доставка
Настільне кріплення для монітора AndaSeat Stealth II Pro відкриє для вас приголомшливий світ прямо перед вашими очима.
Завдяки гнучкому і всесторонньому регулюванню ви зможете легко налаштувати монітор до зручного вам положення, тим самим забезпечити собі максимально комфортний візуальний досвід та знизити втому шиї та очей. Вбудований газовий поршень Stealth II, що відповідає за регулювання по висоті розрахований на 25000 циклів згинання-розгинання.
Правильна організація кабелів є важливим для підтримання чистоти та порядку на робочому місці. Stealth II допоможе зберігати ваші кабелі акуратно укладеними і закріпленими завдяки вмонтованому сховищу.
Силіконові захисні накладки на основі кріплення ефективно захищають ваш стіл від можливих ушкоджень чи подряпин і гарантують надійнішу фіксацію кріплення до столу.
За допомогою регулювання жорсткості нахилу ви можете налаштувати максимально плавний рух при різній вазі монітора.
Купити Настільне кріплення для двох моніторів Anda Seat Stealth PRO II Duo 17’’-42’’ Black & White можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Настільне кріплення для двох моніторів Anda Seat Stealth PRO II Duo 17’’-42’’ Black & White здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Настільне кріплення для двох моніторів Anda Seat Stealth PRO II Duo 17’’-42’’ Black & White можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Сумісність | З моніторами 17"- 42" |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальна підтримувана діагональ | 42" |
| Максимальне навантаження | 15 кг |
| Кількість встановлюваних екранів | 2 |
| Підсвічування | Немає |
| Колір виробу | Чорний/Білий |
| Розміри | 170-470 х 470 х 115 мм |
| Регулювання | За висотою, За глибиною, Нахил, Обертання, Поворот, Похило-поворотні |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 17" |
| Особливості | Для кріплення вигнутих екранів |
| Стандарт кріплення (VESA) | 100x100 мм, 75x75 мм |
| Місце встановлення | Настільні |
| Вага | 4,2 кг |
| Тип кріплення | Настільне |
| Бренд | Anda Seat |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!
-14%
-14%
🚚 Безкоштовна доставка
-15%
-15%
🚚 Безкоштовна доставка