OfficePro
-6%
Простота використання: саморегульований противагу для більшості моніторів
Пружинний механізм: дозволяє легко рухатися вгору і вниз
Візерунок замкової щілини: дозволяє легко встановлювати
Вбудована система кабелів: для організованого та акуратного робочого простору
Купити Настільне кріплення для монітора OfficePro MA301 можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Настільне кріплення для монітора OfficePro MA301 здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Настільне кріплення для монітора OfficePro MA301 можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Сумісність | З моніторами 17"-32" |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальна підтримувана діагональ | 32 |
| Максимальне навантаження | 8 кг |
| Кількість встановлюваних екранів | Один |
| Підсвічування | Немає |
| Колір виробу | Матовий чорний |
| Розміри | 239 x 202 x 46 мм |
| Регулювання | За висотою, За глибиною, Нахил, Обертання, Поворот, Похило-поворотні |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 17 |
| Особливості | Вбудована система управління кабелями |
| Стандарт кріплення (VESA) | 75x75 100x100 мм |
| Місце встановлення | Настільне кріплення |
| Вага | 2,6 кг кг |
| Тип кріплення | Струбцина Наскрізне кріплення |
| Бренд | OfficePro |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!